Technická ostraha objektů

Proč instalovat elektronický (EZS), protipožární (EPS) a kamerový systém (CCTV)

  • komplexní zabezpečení zevnitř i zvenku
  • nepřetržitý dohled 24 hodin denně nad střeženým objektem
  • možnost on-line sledování pohybu osob v objektu
     

Co je vlastně zabezpečovací (EZS, EPS) a kamerový systém (CCTV)

Jedná se o ucelený soubor prvků, které vyhovují normám, mají potřebnou homologaci Ústředny kriminální policie a jsou určeny zejména pro objekty, u kterých hrozí nebezpečí napadení zvenku. Celý systém je koncipován jako stavebnicový s možností dalšího rozšiřování.

Zabezpečovací a kamerové systémy jsou instalovány po pečlivé analýze objektů, odpovídají základnímu požadavku – zajistit po napadení objektu okamžitý přenos informací s možností přesného, rychlého a účinného zásahu. Vysoká spolehlivost je dána především výběrem špičkového zařízení a odborností pracovníků partnerských servisních společností a firem, se kterými naše společnost spolupracuje.
 

AreálAreálAreálAreál
 

Kamerové systémy (CCTV) jsou jednou ze součástí komplexního zabezpečovacího systému. Vaše prostory můžete sledovat jak ve dne, tak v noci a to přes PC nebo z mobilního telefonu (nainstalovaný vhodný software).

Elektronické zabezpečovací a protipožární systémy (EZS, EPS) jsou další součástí ochrany Vašeho majetku. Systém může obsahovat čidla pohybu, kouře, rozbití skla atd. Pokud nastane poplach, je upozorněna hlavní stanice, která odešle data (informace) do předem nastaveného zařízení. Čidla mohou být připojena bezdrátově, což usnadňuje montáž. Je to ovšem také účinná překážka zlodějům, kteří nemohou systém zneškodnit.

Pojištění

Pokud bezpečnostní a kamerové systémy splní svůj účel a zabrání případným škodám na majetku, pak se vložená investice několikanásobně vrátí zpět. A pokud již v nejhorší možné variantě přeci jen ke škodě dojde, pak bude pojistná událost uhrazena odpovídajícím způsobem, neboť pojišťovny zohledňují zabezpečení objektu.
 

Areál

Rychlý kontakt
PCO - hlídací služba, s.r.o.

Vrbenská 197/23
370 01    České Budějovice

387 201 151 - recepce

 
Kariéra

Máte-li zájem o pracovní místo v naší společnosti, vyplňte prosím údaje ve formuláři, v nejbližší době se Vám ozveme.

Chcete vědět o našich činnostech více podrobností? Navštivte naše webové stránky:
Montážní dílny Montážní dílny